O czym należy pamiętać robiąc zakupy w Góralskim Bazarze?

 

1. Najważniejszą rzeczą przy podejmowaniu decyzji o zakupie produktu jest dokładne zweryfikowanie czy podane na stronie wymiary są dla Państwa odpowiednie. Jest to bardzo ważne z trzech względów: 

a. zakupiony towar nie będzie pasował i trzeba będzie wymienić rozmiar na inny, co wiąże się ze stratą czasu i dodatkowymi kosztami,  

b. gdy zamówienie jest już wysłane nie da się go anulować bądź zmienić,   

c. nieodpowiedni dobór rozmiaru będzie skutkował tym, że zakupiony towar nie będzie spełniał swojej roli, a noszenie go będzie uciążliwe.

   Poniżej przedstawiamy jak prawidłowo zmierzyć długość stopy aby w odpowiedni sposób wybrać rozmiar kapci lub obuwia:   

a. na podłodze proszę położyć kartkę papieru, postawić na niej gołą stopę (dobrze, jeśli pięta będzie opierać się o ścianę, a z podłożem tworzy będzie kąt prosty), 

b. następnie należy obrysować jej kształt bądź zaznaczyć 2 linie proste – jedną tuż przy pięcie drugą przy największym palcu, 

c. to samo należy zrobić z drugą stopą, 

d. kolejnym etapem jest dokonanie pomiaru w centymetrach obu stóp   (zmierzyć długość w linii prostej, zaczynając od środka końca pięty do najdłuższego palca), tak jak jest to pokazane na rysunku poniżej:

Jak mierzyć stopę

e. bezpiecznie jest dodać 0,5 cm do otrzymanego wyniku, aby stopa miala odpowiedni luz, 

f. zawsze należy sugerować się pomiarem większej stopy, 

g. pomiaru najlepiej jest dokonywać w godzinach popołudniowych, gdyż rano stopa jest wypoczęta co może mieć wpływ na komfort noszenia zakupionego produktu, 

h. otrzymany wynik należy porównać z odpowiednią tabelą,

   Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że większość oferowanych u nas kapci posiada wyprofilowaną, wewnętrzną wkładkę, która spełnia swoją rolę tylko gdy jest odpowiednio dopasowana.

   Długości wkładek wewnętrznych różnią się od siebie w zależoności od modelu i każdy produkt posiada indywidualną tabelę podaną w cm. Tabele znajdują się w opisie produktów.

2. Prawie każdy sprzedawany w naszym sklepie produkt jest 100 %  Polski, pochodzi z regionu Tatr i okolic oraz najczęściej jest wykonywany ręcznie. W związku z tym możliwe jest, że zakupiony towar będzie minimalnie i naprawdę w nieznacznym stopniu różnił się od prezentowanego na stronie.  Zdjęcia produktów są poglądowe, jednak staramy się aby otrzymany przez Państwa produkt był jak najlepiej wykonany i zgodny z wzorem. Odpowiedni dobór i selekcja każdej sztuki jest dla nas bardzo ważna, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów.

3. Oferta asortymentowa podlega ciagłym zmianom i oferta poszczególnych produktów będzie obowiązywała tylko przez jakiś czas, więc jeżeli interesuje Państwo jakiś model kapci, decyzję należy podejmować w miarę szybko.

4. Koszty wysyłki uzależnione są od wagi produktu, więc przy jednorazowym zakupie kilku sztuk, ich łączna waga będzie sumowana i będzie naliczana wyższa stawka opłat. Jest to jednak o wiele bardziej opłacalne niż zamawianie każdego produktu osobno. Wtedy koszt wysyłki będzie naliczany do każdego zamówienia osobno! Tak więc gdy chcemy dokonać zakupu większej ilości produktów, należy je zebrać w jednym „koszyku”/zamówieniu. Odrębną sytuacją jest gdy zamówienie przekracza 300 zł, wtedy koszty wysyłki pokrywa Góralski Bazar!

5. Czas wysyłki zawsze uzależniony jest od kilku czynników: ilości zamawianych produktów, czasu zaakceptowania przelewu, ilości dni roboczych w danym tygodniu itp. Chcąc mieć pewność, że zamówiony towar dotrze w jak najszybszym czasie, należy dokonać zakupu na początku tygodnia i od razu dokonać wpłaty należności na konto, bądź wybrać opcję za pobraniem.

6. Za każdy prawidłowo dokonany zakup przyznawane są Punkty od Bacy. Im więcej zamówień, tym więcej punktów i większa obniżka przy składaniu kolejnych zamówień!