O nas

Góralski Bazar jest nową, prężnie rozwijającą się firmą na rynku sklepów internetowych, posiadającą dużą specjalizację z zakresu oferowanych produktów. Swoją wiedzę i doświadczenie budujemy już od wielu lat, rozwijając dwa partnerskie punkty sprzedaży na terenie Szczecina i okolic. Znakomita większość asortymentu pochodzi od polskich producentów z regionów Tatr i Sudetów.

Długoletnie kontakty z dostawcami gwarantują, że kupowane przez Państwa produkty są wyselekcjonowane i odznaczają się najwyższą jakością oraz przystępną ceną. Najlepszym tego dowodem są oferowane przez nasz sklep skóry owcze, które cieszą się dużą popularnością na rynkach krajów zachodnich, gdzie są również eksportowane.

Ciągle poszerzamy i aktualizujemy ofertę asortymentową, aby nasz Klient miał pewność zakupu najnowszych i najlepszych produktów. Chcąc zapewnić odpowiednią atmosferę i warunki do robienia zakupów, uruchomiliśmy program lojalnościowy w którym można zbierać punkty i zamieniać je na upusty cenowe. Dodatkowo organizowane są różne promocje i obniżki cenowe na wybrane towary, oraz specjalne oferty dla najlepszych Kupujących.

Będziemy starali się budować jak najlepsze stosunki z Państwem, aby robione w naszym sklepie zakupy były przyjemnością. Zależy nam na tym aby móc polecić nasz sklep innym, bez obawy o rozczarowanie zarówno produktami jak i obsługą. Mamy nadzieję sprostać Państwa oczekiwaniom i chociaż na trochę przybliżyć wspaniały klimat polskich gór.

Góralski Bazar – Przenosimy Góry ! ! !